Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1804
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1007: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4363: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4365: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4366: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4367: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1804)
Wypadające włosy. : lysienie
Zobacz sekret jak wyleczyć łysienie raz na zawsze!

Wypadające włosy.

Łysienie - dyskusje, zapobieganie, co z tym robić

Wypadające włosy.

Postprzez zielinekciech » Śro Cze 02, 2010 8:47 am

Witam!

Mam problem. Mam 23 lata więc jestem zdecydowanie za młody na to żeby zacząć łysieć. Tymczasem zaczęły wypadać mi włosy. Zrozumiałbym to gdyby to były zakola, ale włosy wypadają w największym stopniu na czubku głowy. Macie jakieś pomysły?
zielinekciech

Re: Wypadające włosy.

Postprzez Malina » Pią Cze 04, 2010 1:47 pm

Nie chcę Cię martwić, ale to może być łysienie plackowate. Daje opis choroby z jakiejś stronki:
Łysienie plackowate występuje rzadko, stanowi ok. 1% przypadków. Jest to choroba o podłożu autoimmunologicznym, organizm zwraca się bowiem sam przeciwko sobie. Ten typ łysienia dotyka najczęściej młodych mężczyzn, kobiety oraz dzieci i jest prawdopodobnie uwarunkowany rodzinnie. Czasami dochodzi do samoistnego wyleczenia.
Malina

Postprzez Miro » Pon Cze 07, 2010 9:00 am

A te zakola to masz bo bokach czoła (nad czołem) czy gdzieś zupełnie w innym miejscu głowy - nie na czubku?
Bo jak masz nad czołem to raczej nie jest łysienei plackowate (łac. alopecia areata). tylko nromalne łysienie :)

Zastanow sie czy sie zdrowo odzywiasz i nie za duzo stresujesz :)
Miro

Postprzez Miro » Pon Cze 07, 2010 9:01 am

A, ślepy jestem, teraz doczytałem że na czubku głowy :)
No to jak tak to faktycznei dziwne. A nie ćwiczysz zapasów? ;-)
Miro

Postprzez Malina » Wto Cze 22, 2010 11:45 am

Faktycznie ciężka sprawa, w takim wieku, myślę że żadne preparaty nie pomogą. Tylko wizyta u specjalisty!
Malina

Postprzez zielinekciech » Wto Cze 22, 2010 11:47 am

Dzięki za informacje i wskazówki w najbliższym czasie udam się do specjalisty!
zielinekciech

Postprzez radek » Czw Cze 24, 2010 2:42 pm

Kilka rad:
rzuć palenie
zacznij się zdrowo odżywiać
przestań pić alkohol
zacznij uprawiać regularnie sport
radek

Postprzez doncaliforniano » Pon Lip 12, 2010 12:54 pm

i jak udałeś się do specjalisty?
zacząłeś używać jakiś preparatów?
zmieniłeś styl życia?
podziel się swoimi spostrzeżeniami
doncaliforniano

Postprzez Power123 » Wto Mar 06, 2018 7:52 am

A słyszeliście o takiej odżywce Yuda Hair Growth Spray? Ma ktoś jakieś opinie na jej temat?
Power123

Postprzez Nielatający » Pią Lis 15, 2019 9:53 am

Power123 napisał(a):A słyszeliście o takiej odżywce Yuda Hair Growth Spray? Ma ktoś jakieś opinie na jej temat?

Ja nie słyszałem. Dobra jest?

Wróć do lysienie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości